Apie ,,Detox“ papildą iš biovaistine.lt

Mano kelionė į sveiką gyvenseną prasidėjo prieš 7-erius metus, būtent nuo organizmo valymo – detoksikacijos. Per eilę metų jų išbandžiau begalę, vieni patiko labiau, kiti visai pasirodė neverti dėmesio. Tad visi būdai ir priemonės, produktai susiję su tuo mane ypač vilioja. Pirmiausia, kad galėčiau iš mėginti pati, o tada (jei tai verta dėmesio) siūlyti ir Jums J

Šį kartą man teko išmėginti ,,Detox’’ papildą iš www.biovaistine.lt . Tad mielai pasidalinsiu savo ispūdžiais ir nuomone apie šį produktą.

Taigi, pirmiausia įpakavimas – kas man atrodo ypatingai svarbu – visiškai superinis. Atidarius dėžutę ir išvydus palinkėjimą: ,,Gražios dienos“ , tiesiog neįmanoma nenusišypsoti, juk kartais tiek nedaug tereikia. Dar labai patiko, kad produktas saugiai supakuotas, tarp mažų burbuliukų (kurie ypatingai patiko mano mažylei), tad negresia galimybė, kad bus pažeistas. Super.

 

Na, o dabar apie patį produktą – dėžutėje 60 kapsulių, gerti reikia po 3 ryte ir vakare, vadinasi pakanka 10-čiai dienų. Vartoti reikia ryte pusvalandis prieš valgį (tas idealu, nes atsikėlus ir reikia išgert didelę stiklinę vandens ir palaukt apie 30 min iki pusryčiú), o vakare 1-2 val praėjus po vakarienės ir jau po to nieko nebevalgyti (čia irgi super, nes tada jau nebekyla noras užkandžiauti). Būtinai užgerti didele stikline vandenuko.

Kapsulės nemažos, tad jei turite problemų su praryjimu – tiesiog išpilkite jų turinį į mažą stiklinytę su vandeniu ir išmaišius greitai išgerkite, bei nepamirškite užgerti didele stikline vandens.

O štai ir mano ispūdžiai:

  1. Jau po pirmos dienos pastebėjau, kad daug dažniau ir lengviau ėmiau lankytis ,,slaptame kambarėlyje“ (čia toks gražesnis tuoleto pavadinimas), kas ir yra pirmas požymis jog kažkas vyksta, gerai vyksta 🙂
  2. Nežinau ar tai sutapimas, bet labai aiškiai sumažėjo potraukis saldumui, kadangi su cukrum pas mane nuolatinė kova vyksta 🙂
  3. Labai patiko veidas ryte, jokio paburkimo, ar patinimo. Didelės, žvalios akys 🙂 Oda skaisti, jokiu pabėrimų. Šis detoksikacijos požymis man labiausiai patinka.
  4. Labai pagerėjo miegas. Lengva užmigti, naktį jokių prasibudinėjimų.
  5. Žvalumo ir lengvumo jausmas išvis tobulas. Pilvukas idubęs, virškinimas superinis, jokio pilvo pūtimo.
  6. Kadangi svorio neturiu mesti, tai nukrito apie 500gr.

Reziumuojant galiu pasakyti, kad tai išties nesudėtingas būdas save pravalyti. Sekantį kartą derinsiu kartu su organizmo valymo programa. Spėju tada rezultatas bus išvis nerealus.

Taigi, šis produktas pilnai ,,Sveika ir gardu“ patvirtintas 🙂

 

Sudėtis :

L-glutaminas 100 mg
Frukooligosacharidai 105 mg
Varnalėšų šaknys 105 mg
Liucernų lapai 105 mg
Chlorelės 105 mg
Bentonitinis molis 105 mg
Balkšvųjų gysločių sėklų luobelės 105 mg
Obuolių pektinas 105 mg
Linų sėmenys 105 mg
Miežių daigai 105 mg
Rūgštynių lapai 105 mg
Guobų žievė 105 mg
Saldymedžių šaknys 105 mg
Alavijų lapų sultys 105 mg
Plačialapių gysločių sėklos 105 mg

 

 

Įsigyti galite: www.biovaistine.lt