Apie natūralią kosmetiką iš www.villoeco.se

Kas sekate mano įrašus turbūt matėte, kad jau kuris laikas klausiau patarimo, kokias veido priežiūros priemones renkatės. Jau labai daug metų naudojau vienos linijos, tačiau sumasčiau, kad noriu kažko naujo. Tad šį kartą į mano rankas pateko dvi veido priežiūros priemonės iš www.villoeco.se (tai internetinė parduotuvė, įsikūrusi Švedijoje, Stockholme ir aptarnaujanti klientus visoje EU).

Dabar apie patį prekės ženklą – tai Evergetikon iš Graikijos, Kretos salos. Tai ekskliuzyvinės, prabangios ir 100% natūralios veido ir kūno priežiūros priemonės. Jų technologija skiriasi tuo, kad produkcija gaminama be vandens. Tokiu būdu išgaunami kremai galioja 2-3 metus, o net ir atidarius – 12 mėnesių. Kremai tepami ant drėgnos odos ir tereikia itin mažo kiekio. Jei kas buve Kretoje, tai šios kosmetikos yra atskiri stendai ir tik tam tikrose parduotuvėse. Kaina, beje, yra aukštesnė nei www.villoeco.se . Lietuvoje šios firmos produkcijos nusipirkti kol kas negalima, bet sakė daro viską, jog tai pasikeistų J

Na, skamba viskas iš ties gražiai, ir mane, kaip ir daugelį moterų – tikrai suintrigavo ir suvyliojo. Tai papasakosiu, kaip man sekėsi išmėginti porą gaminių. Kaip jau minėjau praeitame įraše, dėkingo mano darbo dėka, turiu galimybę išmėginti įvairių produktų, tad taip, nemeluosiu juos radau ne aš, o jie rado mane J

Na ir pirmas naujas draugas – veido kremas su laukine ir Damasko rože. https://www.villoeco.se/lt/product/ansiktskram-anti-wrinkle/

Trumpai apie jį: minkštinantis, veikiantis prieš senėjimą, veido kremas moterims, kurios nori griežto ir lyginančio poveikio. Kremas suteikia intensyvų drėgnumą, sumažina paviršutines linijas, pakelia ir daro odą tvirtesnę. Oda atrodys sveikesnė, stipresnė ir energingesnė.

Sudėtis: Argano, vynuogių kauliukų aliejai; bičių vaškas; migdolų, alyvuogių, simondsijų, laukinės rožės, kokoso, mirtos, avokado, alijošiaus aliejai; taip pat rozmarino ekstraktas; vitaminas E; apelsino, damasko rožės eteriniai aliejai. Daugiau nėra nieko. Jokių parabenų, silikono, mineralinių aliejų ar kokių cheminių priedų.

Kitas gaminys – regeneruojantis serumas su laganu ir rože. https://www.villoeco.se/lt/product/anti-age-restoring-serum/

Trumpai apie jį: serumas pradeda intensyviai gydyti nedelsiant ir jo efektas išlieka ilgam. Gerai drėkina odą, todėl visą dieną / naktį ji jaučiasi minkšta ir lygi. Praturtintas vitaminais A ir C. Sudėtyje yra laukinės rožės, kuri padeda stimuliuoti odos ląstelių atsinaujinimą, pagerina ir balansuoja odos paviršių.

O štai ir mano asmeniniai pastebėjimai:

  1. Pakuotė labai patiko, saugiai (tas ypač svarbu, nes siunčiama paštu) ir gražiai supakuota, jokios nereikalingos pompastikos.
  2. Atidarius iškart patiko abiejų kvapas, nestiprus, neerzinantis (tai man svarbu nes teko pas draugę pasitepti jos natūraliu kremu prieš miegą, ir negalėjau net užmigt, kadangi kvapas buvo nepakeliamai aitrus). Užsitepus šio kremo nejaučiau kvapo išvis.
  3. Kremo konsistencija. Prisipažinsiu, pradžioje išgązdino, nes pasirodė labai riebus. Jau taip ir mačiau vaizduotėje, kaip vėliau užtepta kreminė pudra varva per žandus J Bet tikrai , mano laimei taip neįvyko. Tepti patarė ant drėgnos odos ir labai nedidelį kiekį. Skeptiškai nusiteikusi taip ir padariau, ir mano nuostabai jis greitai ir gražiai susigėrė ir kreminė pudrra išsitepė, kaip niekada lygiai ir gražiai. Ir iki pat vakaro išsilaikė idealiai. Tad dabar jau ir bazės nebetepu prieš pudrą.
  4. Serumas išties paliko patį didžiausią įspūdį. Beveik ištisus metus turiu šerpetojančius nosies kampelius. Ir jau po pirmo pasitepimo (tepiau vakare) atsikėlus ryte situacija tikrai buvo žymiai geresnė.
  5. Ir kaina – kas manau mum visiem labai svarbu. Ji tikrai nedidelė ir kadangi tepti reikia tiek nedaug, spėju užteks labai ilgai.

 

Ir pabaigai noriu pasakyti, kad rinkimės ką dedame į save ir ant savęs. Mylėkime save, rūpinkimės savimi ir saugokime save.

Įsigyti galite: www.villoeco.se (nepamirškite, kad galite pasirinkti ir lietuvių kalbą, o atsiskaityti švediškomis kronomis ir eurais).