Ciberžolės ir juodųjų pipirų papildas iš http://biofitus.lt/bf/v

Vienas smagiausių pliusų mano darbe, tai jog turiu galimybę išmėginti įvairiausius produktus ir papildus (taip taip, ne visi jie ,,faini‘‘, tad ne apie visus ir pasakoju Jum). Jau ne kartą sakiau, bet dar kartą pasikartosiu, jog niekada nerekomenduoju to, ko pati nenaudoju ir nebandžiau. Tokia mano taisyklė. Yra kam tai nepatinka, bet man tai šventa. Amen.

Ir štai šį kartą į mano rankas pateko Ciberžolė su juodaisiais pipirais iš http://biofitus.lt/bf/v

Žinau, kad visada žmonės labiausiai laukia tos dalies, kur papasakosiu kokius ,,stebuklus‘‘ pajutau pradėjus naudoti 🙂 Kartais išties atrodo, kad išgėrus kažkokią tabletėlę sėdžiu ir laukiu: kas bus dabar? Ha ha. Nemeluoju.

Gavau papildą būtent tą dieną, kai ryte pajutau, kad nosis varva, gerklėj jausmas lyg kažkas su pačiūžom čiuožinėjo, o apie silpnumą net nekalbu. Taip taip, aš dažnai savęs nesaugau, vis lekiu lekiu ir apie savo imuniteto stiprinimą – tiesiog pamirštu. Tai gerai, kad yra kas manimi pasirūpina 😉 Na ir ką, išgėriau vieną kapsulę, vakare prieš miegą ir ryte jokio viruso kaip nebūta. Nulėkiau iškart skaityt aprašymą, dar kartą, atidžiau– viskas aišku, čia idealus antioksidantas. Taigi, stebuklas ivyko.

Sekančią dieną nesusilaikiau ir sukirtau pakelį grūdėtos varškės (netoleruoju laktozės, tad po tokių vaišių visuomet išpučia pilvelį, kitaip tariant jausmas visai ne kaip princesės, bet tiesiog kartais ir aš pasielgiu nelabai protingai) – iškart išgėriau kapsulę, ir ką? Ogi šių blogų jausmų kaip nebūta. Dabar svarbu tik nepradėti piktaunaudžiauti tuo… 🙂 Prie to pačio galiu pasakyti, kad dažniau lankausi tuolete. Čia irgi pliusas.

Nežinau ar čia vėl kalti antioksidantai, bet jaučiuos ypatingai energinga šiomis dienomis. Patinka man tai. Labai. Tenerė irgi pagyrė jog aktyviau reiškiuos treniruotėje.

Taigi, dėžutėje net 90 kapsulių, gerti reikia vos po vieną į dieną (tai man ypač patinka, nes esu iš tų, kuriems labai sunku prisiminti išgerti papildus ar vitaminus). Geras dalykas čia tas, kad pakuotės pakaks net trim mėnesiams, o kaina lyginant su kitais tokio tipo papildais – ypatingai maža. Dabar su akcija – vos 13,90e. Kas gaunasi tik po 4,63e į mėnesį. Super, ar ne? Man nuolaidos patinka. Labai.

Kapsulės nemažos, tad jei turite problemų su praryjimu – tiesiog išpilkite jų turinį į mažą stiklinytę su vandeniu ir išmaišius greitai išgerkite, bei nepamirškite užgerti didele stikline vandens.

Trumpai apie ciberžolę:

  • Tai labai puikus antioksidantas (geriausias draugas kovoje su senėjimu ir ligomis).
  • Svarbi slopinant uždegimus.
  • Padeda greičiau suvirškinti riebalus, kadangi skatina tulžies išsiskyrimą.
  • Teigiamai veikia virškinamojo trakto veiklą: slopiną dujų išsiskyrimą, mažina vidurių pūtimą, greitina medžiagų apykaitą.
  • Iš organizmo padeda šalinti toksinus.

Juodieji pipirai:

  • Pasižymi antibakterinėmis savybėmis.
  • Skatina prakaitavimą.
  • Padeda iš organizmo pašalinti nuodingąsias medžiagas.
  • Esant poreikiui – gerina apetitą.
  • Teigiamai veikia virškinamojo trakto veiklą.

Ir reziumuojant – idealus papildas metant svorį, kadangi padės lengvinti virškinimo darbą, greičiau padės skaidyti riebalus, skatins prakaitavimą fizinio aktyvumo metu, bei padės šalinti toksinus ir šlakus iš mūsų organizmo. Taigi jei pradėjote keisti mitybą, darytis organizmo valymą, ar tiesiog norite pastiprinti imunitetą – tikrai rekomenduoju išmėginti.

Taigi, šis produktas pilnai ,,Sveika ir gardu“ patvirtintas 🙂

SUDEDAMOSIOS DALYS

Ciberžolė, glajinė medžiaga hidroksipropilmetilceliuliozė, juodieji pipirai.

1 kapsulėje yra:  600 mg ciberžolės, 5 mg juodųjų pipirų.

Įsigyti galite: http://biofitus.lt/bf/v