Hialurono rūgštis iš http://biofitus.lt/bf/19

Ach, kai suėjo 30, požiūris į save dar labiau pasikeitė. Kažkaip kai susiduri su situacija kai reikia rinktis ar drabužėlis,  ar priemonės ir papildai prižiūrėti save, savo kūna, odą – nuolat pradėjo laimėti pastarasis variantas. Nes suvokiu, jog jei neprižiūrėsi savęs, nepadės net labiausiai blizganti suknelė…

Jau ne kartą džiaugiausi, jog dėkingo darbo pobūdžio dėka (nors kartais ir ne visai gerai) tenka išmėginti visokių idomių reikaliukų. Su jumis dalinuosi savo nuomone apie juos. Tad dabar jau antra savaitė geriu Hialurono rūgštį.

Kas tai? Hialurono rūgštis yra įvairiuose žmogaus kūno organuose randama medžiaga. Daug jos yra odoje, sąnarių skystyje, kraujagyslių sienelėse. Tai puiki alternatyva kremams, kurie veikia tik viršutinį odos sluoksnį (tačiau kremo tikrai nepakeis), bei aišku nemalonioms hialurono injekcijų procedūroms.

Kaip tai veikia? Maisto papildas turi reikiamą hialurono kiekį ir veikia tap efektyviai kaip alternatyvūs būdai. Maisto papildo kapsulėje esanti hialurono rūgštis patenka į organizmą ir veikia net pačius giliausius odos sluoksnius, ko nepadarytų joks kremas. Kremai tikrai geras dalykas, bet jie veikia tik iš išorės, o svarbiausia save ,,pamaitinti’’ iš vidaus, tuomet gausime idealiausią  rezultatą.

Šiuo papildu susidomėjau ne be priežasties. Mano garsiai traškantys kelėnai, kai lipu laiptais (nuoširdžiai sakau) jau labai labai pabodo, jiems ,,sutvarkyti’’ jau nesuskaičiuočiau kiek visko išmėginau, dabar radau informacijos, kad hialurono rūgštis irgi gali padėti sąnariams. Tad tai buvo pirmoji priežastis, dėl ko nutariau išmėginti šį papildą. Kitas dalykas, kad jau nuo rudens kankina  labai sausa kojų oda, ir jau net mano mylimasis gelis šį kart nebepadeda. Na ir trečias dalykas, kaip  ir priklauso moterėlei – veido oda, nors tikrai nesiskundžiu jos būkle pastaruoju metu, bet pagerinti dar labiau niekada neatsisakyčiau J

Tad mano pastebėjimai po 10 dienų:

 1. Bijau garsiai džiaugtis, bet nemalonus jausmas ir garsas kelėnuose atrodo silpsta. Tikrai nėra , kad kaip nauji, bet atrodo kažkiek palengvėjo. Vėliau būtinai pasidalinsiu kaip sekasi toliau, kadangi dar tik antra savaitė.
 2. Dėl kojų odos verdiktas trumpas – tikrai situacija tvarkosi.
 3. Na ir oda – sunku patikėti, bet net nusiplovus vandeniu visiškai netraukia. Žiūrėsim kas bus toliau.

HIALURONO RŪGŠTIS: KAM JI REIKALINGA?

 • padeda palaikyti reikiamą odos drėgmės pusiausvyrą;
 • efektyviai prisideda prie odos elastingumo;
 • padeda ilgiau išlaikyti sveikus sąnarius, nes viena iš hialurono rūgšties funkcijų yra sutepti sąnarius;
 • padeda palaikyti kremzlių elastingumą;
 • ši rūgštis paskirsto vandenį audiniuose, atskirdama, kuriems jo reikia daugiau, o kuriems –mažiau;
 • prisideda prie akių drėkinimo, padeda palaikyti normalų akispūdį;
 • saugo ląstelių struktūrą ir saugo jas nuo infekcijų;
 • tinkamas hialurono kiekis organizme padeda išlaikyti plaukus gražius, žvilgančius ir sveikus.

KADA TIKSLINGA VARTOTI HIALURONO RŪGŠTĮ?

Hialurono rūgšties tabletes tikslinga vartoti, jei:

 • oda praranda elastingumą;
 • atsirado raukšlelių, jų daugėja;
 • nusimaudžius odą tarsi traukia;
 • oda sausėja;
 • plaukai ir nagai nebeatrodo sveiki.

„Hialurono rūgštis 50 mg“ yra natūralus ir kokybiškas maisto papildas, todėl organizmas jį puikiai įsisavins, jokio šalutinio poveikio nebus.

Vartoti reikia po vieną tabletę per dieną, jos mažytės ir tikrai lengva nuryti. Kitas dalykas, kas mane ypatingai sužavi kaskart įsigyjant papildus iš biofitus.lt jog pakuotėje tikrai didelis kiekis, o kaina ypatingai maža. Tai puikiausias kainos ir kokybės sąntykis kokį esu radusi iki šiol. Tad drąsiai rekomenduoju išmėginti.

Įsigyti galite : http://biofitus.lt/bf/19