Individualus mitybos planas

 

Individualus mitybos planas, su pasirenkamais produktais. Būtina mane įspėti prieš pasirenkant šį plano tipą ir kartu aptarti produktus.

Tai puikus pasirinkimas žmonėms, kurie yra alergiški keletui produktų, ar tiesiog jų nemėgsta.

Pvz. netoleruojate visų pieno produktų ir gliuteno.

Galimas pasirinkimas iki 8 netoleruojamų produktų grupių. Jei netoleruojate tik vienos grupės (pvz.mėsos), Jūs galite sakytis paprastąjį mitybos planą.

Mitybos planas sudaromas 4 savaitėms. Atlikus apmokėjimą pildysite anketą, kurioje nurodysite savo amžių, fizinį aktyvumą, sveikatos būklę, tikslus ir poreikius, žymėsite naudojamus kasdienybėje produktus ir t.t.
Mitybos plane kasdien rasite pusryčius, priešpiečius, pietus, pavakarius, vakarienę ir užkandį. Visi patiekalai pateikiami su receptais. Produktai randami kiekvienoje maisto parduotuvėje. Visi patiekalai pagaminami greitai ir nesudėtingai.
Praėjus 4 savaitėms Jūs galite kartoti tą patį planą, arba įsigyti naują. Patiekalų įvairovė tikrai labai plati. Galite keisti dienas ar savaites vietomis.

Tai nėra dieta, tai sveikos mitybos sistema, pagal kurią galite maitintis visą gyvenimą. Receptai tinkami ir mažamečiams vaikams, tad laikytis plano galite visa šeima (mielai pakonsultuoju dėl porcijų dydžių kitiems šeimos nariams). Tačiau dirbu tik su pilnametystės sulaukusiais klientais.

Mitybos planas sudaromas pagal poreikį numesti ar priaugti svorio, ryškinti raumenis ar tiesiog pagerinti sveikatos būklę.

Visas 4 savaites (nuo plano gavimo dienos) konsultacijos yra visiškai neribojamos (raštu), taip pat pildysite rezultatų lentelę, kuria kartu kas savatę aptarsime.
Mitybos plane rasite visą papildomą info, kurią turite žinoti norėdami pakeisti savo įpročius.
Į planą jokie papildai nėra įtraukiami, nebent patys pageidautumėte.

Kaina:

4 savaitėms – kaina sutartinė (nuo 40e) , priklauso nuo netoleruojamų produktų kiekio.

Planas paruošiamas per 10 darbo dienų (lygiai 2 savaitės).

Atsiskaitymo būdai:
1. Lietuviška banko sàskaita.
2. Transfergo.com .
3. Paypal.

Norėdami užsisakyti kreipkitės: trusoveindre@gmail.com arba https://www.facebook.com/sveikairgardu/

ŽINUTĖJE NURODYKITE KURĮ PLANĄ RENKATĖS IR KURIS ATSISKAITYMO BŪDAS TINKAMAS.

JAU GALITE ĮSIGYTI IR DOVANŲ KUPONĄ!

 

* Planuose visa informacija yra rekomenduojamo pobūdžio, laikydamiesi mitybos planų Jūs patys prisiimate atsakomybę. Turint sveikatos sutrikimų, būtina apie juos pranešti prieš užsisakant mitybos planą, bei pasitarti su savo gydytoju.

** Už sudarytus mitybos planus pinigai nėra gražinami.

*** Kopijuoti, platinti, perpardavinėti, duoti tretiesiems asmenims – griežtai draudžiama. Nesilaikant šio nurodymo gręsia baudžiamoji atsakomybė.