Maisto papildas L-Tryptophan

Nepaisant tos didelės laimės (dukrytės) kurią padovanojo nėštumas, nors ir praėjo jau daugiau nei ketveri metai, liko vienas nemalonus dalykas. NEMIGA. Nežinau ar tai įtakoja stresas, ar nuolatinis nuovargis, bet visuomet sunkiai užmiegu, naktį atsibundu kelioliką kartų, na ir smagiausia, kad jau 6-tą valandą ryto nubudus nebegaliu užmigti. Tai labai labai vargina. Niekada nebuvau iš daug ir ilgai miegančių, bet pastarieji metai jau visai nekokie patapo.

Kai su manimi susisiekė www.biovaistine.lt ir leido pasirinkti kokius nors papildus dovanų, juokais paklausiau ar yra tokių, kurie pagerintų miego kokybę. Mano nuostabai, jie atsakė, kad yra ir tai ne kokie vaistai.

Tai va, kaip visada nesidalinu nuomone vos gavusi produktą, tam kad galėčiau tikrai išsakyti kas patiko, kas veikė, o kas ne.

Šiai dienai jau pora mėnesių, kaip geriu šį papildą. Vyras juokauja, kad lūžtu vos galva padėjusi ant pagalvės. Naktim nebeslampioju po namus, ir ryte jau išmiegu iki 7:30 🙂 Kažkaip atrodo gyvenimas dabar dar gražesnis pasidarė. Jokių šalutinių poveikių nejaučiu (na gal tik troškulys ryte didesnis, bet tikėtina, kad tai įtakoja dabartinis karštas oras). Prisipažinsiu kasdien neišgeriu, nes turių bėdų su atmintim, bet jau kažkaip užmiegu vistiek gerai, nors ir pamirštu tą dieną išgerti. Tai manau priklausomybės tikrai nebus jiem 🙂

Tai kas tas per daiktas tas L-Tryptophan? Nepakeičiamųjų amino rūgščių organizmas nesugeba pasigaminti pats ir jų būtina gauti su maistu. Amino rūgštys yra pagrindinė baltymų sudedamoji dalis. L-Triptofanas yra viena iš nepakeičiamųjų amino rūgščių. Manoma, kad depresija kyla sumažėjus tam tikros medžiagos (serotonino) koncentracijai smegenyse. Triptofanas didina serotonino koncentraciją galvos smegenyse.

Tai:

  • Augalinis vaistinis preparatas.
  • Skatina natūralią serotonino gamybą.
  • Gražina organizmą į biologinį ritmą.

 

Vartojimas: po vieną kapsulę per dieną su maistu, užsigeriant didele stikline vandens. Kapsulės vidutinio dydžio, pakankamai lengvai nusiryja. Jei turite rijimo sutrikimų, išberkite kapsulės turinį į mažą stikliuką, sumaišykite vandeniu ir išgerkite, užsigerdami didele stikline vandens.

Sudedamosios dalys:  L-Triptofanas, mėlynžiedės liucernos (Medicago sativa) lapai, didžioji vingrūnė (Arthrospira platensis), paprastųjų mėlynių (Vaccinium myrtillus)  uogos.

Kaina nedidelė, šalutinių poveikių jokių, tad tikrai rekomenduoju visiems išbandyti ką kamuoja nemiga, stresas ar slogi nuotaika.

Įsigyti galite: https://biovaistine.lt/produktas/maisto-papildas-l-triptofanas-l-tryptophan-220-mg-viridian/