Mitybos planas + kūno analizė (Klaipėda)

ŠIUO METU ŠI PASLAUGA NEGALIMA. ATSIPRAŠOME UŽ NESKLANDUMUS. 

Darbo laikas: Antradieniais 09:00 – 19:00.

Tai standartinis, 4 savaičių trukmės, subalansuotos mitybos planas, bei susitikimas konsultacijai 60 min, kartu su išsamia kūno masės analize. Klaipėdoje, H.Manto 22. Būtina užsirašyti iš anksto.

Pirmo susitikimo metu sversitės ant išmaniųjų svarstyklių, kurios nurodys Jūsų svorį, vidinius ir išoriniu riebalus, vandens kiekį, raumenų ir kaulų masę, fizinį tipą, biologinį amžių. Pildysite anketą, aptarsime svėrimosi rezultatus. Tuomet per dvi savaites sudarysiu mitybos planą, iki tol turėsite pereinamąjį laikotarpį, kurio metu jau po truputį su mano pagalba keisite įpročius. Gausite visus išsamius patarimus ir nurodymus.

Konsultacijos telefonu, internetu neribojamos visos programos metu.

 

Apie patį mitybos planą:

Mitybos plane kasdien rasite pusryčius, priešpiečius, pietus, pavakarius, vakarienę ir užkandį. Visi patiekalai pateikiami su receptais. Produktai randami kiekvienoje maisto parduotuvėje. Visi patiekalai pagaminami greitai ir nesudėtingai.
Praėjus 4 savaitėms Jūs galite kartoti tą patį planą, arba įsigyti naują. Patiekalų įvairovė tikrai labai plati. Galite keisti dienas ar savaites vietomis.
Tai nėra dieta, tai sveikos mitybos sistema, pagal kurią galite maitintis visą gyvenimą. Receptai tinkami ir mažamečiams vaikams, tad laikytis plano galite visa šeima. Tačiau dirbu tik su pilnametystės sulaukusiais klientais.

Taip pat pildysite rezultatų lentelę, kurią kartu kas savaitę aptarsime. Kartu spręsime kokiu laiku Jums patogiausia maitintis, ieškosime problemų ir jų sprendimo būdų, jei kažkas vyks ne taip, kaip tikitės.

Mitybos plane rasite visą papildomą info, kurią turite žinoti norėdami pakeisti savo įpročius.
Į planą jokie papildai nėra įtraukiami, nebent patys pageidautumėte.

Kaina:

4 savaitėms – 40e. Porcijų paskaičiavimas Jūsų sutuoktiniui +10e (planas bendras, konsultacija bendra, tik skirsis porcijos).

Planai paruošiami per 10 darbo dienų (lygiai dvi savaitės).

JAU GALITE ĮSIGYTI IR DOVANŲ KUPONĄ!