Standartinis mitybos planas

Tai standartinių produktų, 4 savaičių trukmės, subalansuotos ir individualiai Jums pritaikytas mitybos planas. Atlikus apmokėjimą pildysite anketą, kurioje nurodysite savo amžių, fizinį aktyvumą, sveikatos būklę, tikslus ir poreikius, žymėsite naudojamus kasdienybėje produktus ir t.t. Pagal šiuos duomenis bus sudarinėjamas mitybos planas asmeniškai Jums.

Mitybos plane kasdien rasite skirtingus pusryčius, priešpiečius, pietus, pavakarius, vakarienę ir užkandį. Visi patiekalai pateikiami su receptais. Produktai randami kiekvienoje maisto parduotuvėje. Visi patiekalai pagaminami greitai ir nesudėtingai. Plane apie 80 receptų.

Mitybos planas sudaromas remiantis Jūsų fiziniais duomenimis, skaičiuojant reikalingas medžiagas, bet ne kalorijas.
Praėjus 4 savaitėms Jūs galite kartoti tą patį planą, arba įsigyti naują. Patiekalų įvairovė tikrai labai plati. Galite keisti dienas ar savaites vietomis.

Tai nėra dieta, tai sveikos mitybos sistema, pagal kurią galite maitintis visą gyvenimą. Receptai tinkami ir mažamečiams vaikams, tad laikytis plano galite visa šeima. Tačiau dirbu tik su pilnametystės sulaukusiais klientais.

Per 4 savaites (nuo plano gavimo dienos) priklauso 4 konsultacijos (raštu), taip pat pildysite rezultatų lentelę, kurią kartu kas savaitę aptarsime, konsultacijos metu. Kartu spręsime kokiu laiku Jums patogiausia maitintis, ieškosime problemų ir jų sprendimo būdų, jei kažkas vyks ne taip, kaip tikitės.

Mitybos plane rasite visą papildomą info, kurią turite žinoti norėdami pakeisti savo įpročius.
Į planą jokie papildai nėra įtraukiami, nebent patys pageidautumėte.

Jei turite alergijų ar tiesiog kai kurių  produktų nemėgstate – skaitykite apie individualų/alerginį mitybos planą:  www.sveikairgardu.lt/individualus-mitybos-planas/

Jei esate maitinanti mama – PRIEŠ užsisakant mitybos planą turite mane įspėti. Kaina priklausys nuo alergenų skaičiaus ir situacijos sudėtingumo. 

Jei turite sveikatos sutrikimų – BŪTINA apie tai pranešti prieš užsisakant mitybos planą. 

Kaina:

4 savaitėms (mitybos planas su 4 konsultacijomis) (laukti 10 darbo dienų)  – 30e.

4 savaitėms (laukti 3 darbo dienas – būtina įspėti iš anksto, nes ne visada galiu apsiimti) – 45e.

Perkant planą antram mėn – 5eurų nuolaida.

 

Atsiskaitymo būdai:

1. Lietuviška banko sàskaita.
2. Transfergo.com
3. Paypal

 

Norėdami užsisakyti kreipkitės: trusoveindre@gmail.com arba https://www.facebook.com/sveikairgardu/

ŽINUTĖJE NURODYKITE KURĮ PLANĄ RENKATĖS IR KURIS ATSISKAITYMO BŪDAS TINKAMAS.

 

JAU GALITE ĮSIGYTI IR DOVANŲ KUPONĄ!

 

* Planuose visa informacija yra rekomenduojamo pobūdžio, laikydamiesi mitybos planų Jūs patys prisiimate atsakomybę. Turint sveikatos sutrikimų, būtina apie juos pranešti prieš užsisakant mitybos planą, bei pasitarti su savo gydytoju.

** Už sudarytus mitybos planus pinigai nėra gražinami.

*** Kopijuoti, platinti, perpardavinėti, duoti tretiesiems asmenims – griežtai draudžiama. Nesilaikant šio nurodymo gręsia baudžiamoji atsakomybė.