Vaisiai greitinantys medžiagų apykaitą

Vaisiai ir daržovės – tai tikrasis greitas maistas. Jos ne tik skanios, bet ir labai vertingos mūsų sveikatai. Atradę savo mėgiamą pasirinkimą –  galime pagerinti odos būklę, sveikatą, bei figūrą.

Šį kartą pateiksiu net 5 vaisius, kurie be įvairiausių kitų gerų sąvybių, dar ir greitina medžiagų apykaitą.

  • Citrina. Ji viena geriausių riebaliukų degintojų. Gausu antioksidantų, valo šlakus ir toksinus. Jose gausu citrinos rūgšties, normalizuojančios medžiagų apykaitą, sustiprinančios skrandžio sulčių išsiskyrimą, pagerinančios virškinimą ir riebalų skaidymąsi. Gardinkite vandenį, salotas.
  • Obuoliai. Gausu ląstelienos, kuri greitina medžiagų apykaitą, sutvarko tuštinimosi problemas. Dėkite obuolius į košes, salotas, kokteilius, sultis,…obuolys

 

  • Greipfrutas. Puikiai degina riebaliukus, valo organizmą. Padės suvirškinti užsilikusį maistą. Labai tinka pusryčiams – visą dieną bus greitesnė medžiagų apykaita.
  • Uogos. Braškės, mėlynės, šilauogės, avietės, gervuogės,… Mažai kalorijų, o šitaip skanu. Puikiai tinka kai norisi saldaus. Braškės gamina riebalo deginimo hormoną. Visos uogos taip pat padeda kovoje su cholesteroliu.uogos
  • Avokadas. Pats naudingiausias vaisius, kuomet norite padailinti figūrą. Jame gausu gerųjų riebalų, kurie taip pat labai reikalingi, norint turėti gretesnę medžiagų apykaitą.

 

Parengė: Indrė Trusovė

Šaltinis: www.sveikairgardu.lt

Svarbu: Visa puslapyje pateikta informacija yra rekomendacinio pobūdžio. Naudodamiesi ja Jūs patys atsakote už save.